EGlamour w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu – kolejny sklep stacjonarny w Polsce

Ostatnio moje życie nabrało tak intensywnego tempa, że budząc się rano miewam chwile zwątpienia, w jakim mieście aktualnie zakotwiczyłam. Takiej okazji, jak otwarcie nowej perfumerii EGlamour nie mogłam sobie jednak podarować! I tak w ubiegłą sobotę, z pełną świadomością, ruszyłam w drogę do Wrocławia.

Znacie mnie dobrze i wiecie, że lubię szybkie dwa kliknięcia i zakupy online z głowy. Tak jest bardzo często, gdy decyduję się na sprawdzone kosmetyki, moje topowe produkty, które znam od podszewki i po prostu uzupełniam ich brak. Do tej pory klikałam e-glamour.pl. Od dziś jednak, przy okazji wizyty we Wrocławiu już na pewno nie podaruję sobie wycieczki do Galerii Dominikańskiej, by w spokoju powęszyć za nowościami w ich sklepie stacjonarnym. 

Przepiękny, drewniany, trochę surowy wystrój, przejrzysta i efektywna struktura merchandising’u i bardzo fachowa obsługa klienta sprawia, że chętnie się tu wraca i wyciąga rękę po nowości. W sklepie stacjonarnym znajdziecie całą masę fajnych i kultowych marek, a ich ceny są zdecydowanie baaardzo konkurencyjne w stosunku do innych znanych nam perfumerii sieciowych. 

Atrakcyjne ceny przyciągają zwłaszcza, gdy mamy pewność, że dany produkt jest oryginalny. Na regałach znajdziecie wiele mniej znanych w Polsce nazw produktów, co także uważam za ogromny plus. Do tej pory ściągałam takie perełki z zagranicy lub prosiłam o pomoc w zakupie wylatujących gdzieś z kraju znajomych. Od teraz dzięki EGlamour mamy to na wyciągnięcie ręki! 

Ja na dłużej zatrzymałam się przy półce z profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji włosów. Moja czupryna po ostatnim cięciu ma się bardzo dobrze, ale wiem, że dzień, w którym ni stąd ni z owąd zacznie mi płatać figle nadejdzie. Tak po prostu już ma ☺ więc jak to mówią „przezorny zawsze ubezpieczony”. Wiem, że teraz bad hair day mi nie grozi. 

Dajcie koniecznie znać, czego Wy najchętniej byście szukały w sklepie stacjonarnym EGlamour, bo uwielbiam inspirować się Waszymi wyborami. Czasami w pośpiechu o czymś zapomnę, a dzięki poleceniom jest szansa, że przy następnej wizycie niczego nie przeoczę.

Okazję do zakupów we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej już Wam załatwiłam ☺
Na hasło fitashion, każdy kto zrobi zakupy za 199 zł otrzyma miniaturkę perfum Christiano Siriano.
Akcja trwa od 9 do 16 marca 2020r. Zatem pachnących przyjemności! 


You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *