Nude Details 2

Hej Kochani!

DSC_0205 DSC_0200 DSC_0195

Jak Wam mija niedziela? Pogoda za oknem raczej nie nastraja do spacerów… Niemniej jednak, na panującą aurę trzeba spojrzeć pozytywnie i ten deszczowy dzień wykorzystać na przykład na nadrobienie zaległości książkowych… Co Wy na to?

DSC_0181 DSC_0171 DSC_0209

Tak jak obiecałam, dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować drugą odsłonę „torebki i szpilek w kolorze nude”. Tym razem mojej stylizacji chciałam nadać lekkiego pazura, podkreślić charakter sukienki, dlatego zestawiłam ją ze skórzaną, czarną kurtką i okularami pilotkami. Myślę, że równie dobrze ta stylizacja prezentowałaby się z brązową ramoneską.

DSC_0210 DSC_0204 DSC_0172
DSC_0189 DSC_0169

A Wam, który zestaw bardziej przypadł do gustu? Jaki styl preferujecie? Piszcie w komentarzach.

 DSC_0194 DSC_0186 DSC_0201

Pozdrawiam i do następnego 🙂

szpilki sukienka

kurtka torebka

You may also like

11 komentarzy

  1. Obie propozycje mają coś w sobie! Ta jest bardziej seksi, przyciągająca wzrok, ale pierwsza mimo, że jest „spokojniejsza” też robi wrażenie, zwłaszcza kolorystyką. Chyba nie potrafiłabym wybrać, w jednej i drugiej wyglądasz bardzo ładnie! Przy okazji – gdyby zdjęcia były większe, byłabyś lepiej na nich widoczna;)A z innej beczki…organizuję KONKURS, będzie mi miło, gdy się przyłączysz – szczegóły na moim blogu. Pozdrawiam!

  2. Piękna sukienka i te nogi <3 Ach 🙂 Wyglądasz fenomenalnie 🙂 Z takimi uniwersalnymi dodatkami można stworzyć setki stylizacji 🙂 Podoba mi się ta propozycja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *